Хмельницький національний університет  також активно долучається до проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Так, 18 вересня у стінах ХНУ пройшов олімпійський урок зі здобувачами вищої освіти першого курсу спеціальностей Середня освіта (Фізична культура), Фізична культура і спорт, Фізична терапія, Ерготерапія.

Заняття проводив голова регіонального відділення Олімпійської академії України, член Виконкому відділення НОК України в Хмельницькій області, професор кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Юрій ДУТЧАК.

Як зауважив Юрій Васильович, традиційно вересень завжди супроводжується відзначенням низки свят у сфері фізичної культури і спорту.

«Серед вагомих заходів щорічно Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України організовують проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Це можливість багатотисячної молоді дізнатися більше про олімпійські види спорту, спробувати себе у різноманітних видах рухової активності, проявити кмітливість та обізнаність в олімпійських знаннях», – наголосив професор.

Головна тема зустрічі стосувалася розвитку олімпійських видів спорту в Україні. Також цікавою була інформація щодо участі наших студентів в Іграх Олімпіад.

Окрім пізнавальної інформації здобувачі вищої освіти мали змогу перевірити свої знання, відповідаючи на різні запитання, беручи участь в інтелектуальних конкурсах.

За правильні відповіді студенти отримали символічні подарунки та нагородну атрибутику.

Від admin