7 вересня у Кам’янець-Подільському ліцеї №13 відбувся Олімпійський урок, на який завітала випускниця школи, майстер спорту України, чемпіонка України та Європи з легкої атлетики серед юніорів, студентка факультету фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка Олександра ЧЕРНУХА.

Нещодавно Олександра повернулася з чемпіонату Європи серед юніорів, який проходив у місті Єрусалимі (Ізраїль). Спортсменка стала переможницею, стрибнувши на 13,63 м в потрійному стрибку та отримала золоту медаль.

На зустрічі зі школярами вона розповіла про свій шлях у спорті, демонструвала відеоролики про тренування, змагання, прекрасні миті перемог та нагороджень за спортивні здобутки.

Учні ліцею задавали безліч запитань спортсменці, розпитували про все: про захоплення дівчини, про навчання у вузі, про друзів, про вільний час.

Здобувачі освіти із захватом розглядали спортивні нагороди Олександри, які дівчина показала на зустрічі. А на закінчення Олімпійського уроку – спільна фотографія на пам’ять.

Всі учасники отримали неймовірні позитивні емоції та подарунки від обласного відділення Національного олімпійського комітету України. А Олександра Чернуха тепер стане для багатьох з них прикладом того, що можна досягти великих успіхів завдяки наполегливій праці та вірою в себе.

Від admin