Метальник молота Михайло Кохан встановив особистий рекорд  на змаганнях Золотого рівня Континентального туру у Загребі.

Головним стартом сезону у Кохана були Олімпійські ігри, на яких він здобув бронзову нагороду. Після цього на двох польських турнірах у Хожуві та Білостоці виграв “срібло” та “золото”.

Наступним стартом Кохана став турнір у Загребі, де він змагався з призером попередніх Олімпійських ігор, п’ятиразовим чемпіоном світу поляком Павелом Файдеком та чемпіоном Олімпіади-2024 Ітаном Катцбергом з Канади.

У п’ятій спробі Михайло встановив особистий рекорд, вперше метнувши молот за 81 метр (81,14 м) — шостий найкращий результат сезону у світі. Далі молот метав лише Ітан Катцберг,  тож Михайло вийшов на друге місце серед усіх атлетів у сезоні. В підсумку українець переміг, випередивши  на понад 2 метри титулованих суперників.

1. Михайло Кохан (Україна) — 81,14 м
  2. Павел Файдек (Польща) — 79,10 м
  3. Ітан Катцберг (Канада) — 79,04 м

Довідково

Михайло Кохан ,2001року народження, представляє Дніпропетровську область, а на змаганнях серед студентів-Кам’янець-Подільський національний університет, на стадіоні якого  провів чимало тренувань у сертифікованому секторі  для метання молота та диска.

Віримо у подальший прогрес в результатах цього талановитого атлета, головні перемоги якого ще попереду.