29 вересня, в Івано-Франківську завершився командний  чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших.

440 спортсменів із 24 регіонів України змагались за першість у своїх дисциплінах та перемогу своєї ДЮСШ та області у командному заліку.

Хоча погодні умови були не найкращими, багатьом вдалось показати хороші результати та особисті рекорди.

Хмельниччину представляли 17 атлетів з 4-х спортивних закладів,деякі з яких вже змагалися тиждень тому на цьому ж стадіоні Національного технічного університету нафти та газу на юнацькому командному чемпіонаті України 2009р.н. і молодших .

Cаме  складом такого віку виступали вихованці Старокостянтинівської ДЮСШ, котрі склали гідну конкуренцію більш досвідченим спортсменам.

У підсумку до числа призерів в особистому заліку увійшли п’ятеро, котрі вибороли 6 нагород.

1 місце-Віталій Тарасюк ,2009р.н. –спортивна ходьба на 5000м (22хв16,60сек);

2 місце-Марія Побережник ,2009р.н.-біг на 400м з бар’єрами(1хв08,53сек);

3 місце-Дарина Крупчинська ,2009р.н.-метання списа(36,23м).

Усі троє зі Старокостянтинова.

Роман Кузмінський, 2009 р.н. з Кам’янець –Подільської ДЮСШ№1 посів:

2 місце-потрійний стрибок (13,23м), 3 місце стрибки у довжину (6,23м).

Свій медальний внесок зробила і представниця Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Тіана Ліпінська,яка фінішувала третьою в бігу на 2000м з перешкодами (8хв01,41сек),поступившись срібній призерці лише 1,4сек.

Близьким до п’єдесталу пошани був і хмельничанин Денис Салюк:

4 місце-потрійний стрибок (13,00м), 4 місце стрибки у довжину (6,17м). В командному заліку  збірна області ,що виступала в неповному складі, десята.