IMG_1447В Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді відбулися змагання третього етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», за участю команд – переможець міських та районних змагань.

Лідерство з перших видів захопили фаворити – представники Хмельницького колегіуму ім. Володимира Козубняка, команди якого у 2012 – 2013 роках успішно зарекомендували себе на Всеукраїнському рівні. Наразі вони були кращими у презентації та культурно-освітній програмі. Після комбінованої естафети, яку другий рік поспіль виграли школярі з Шепетівської спеціалізованої ЗОШ №2, інтрига у боротьбі за призові місця в загальнокомандному заліку зберігалася до завершення останнього матчу у рухливій грі «мисливці і качки».

Здобута першість в цьому виді Деражнянським НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, ліцей» вивела їхню команду на підсумкове друге місце.

Загальну перемогу в обласних змаганнях впевнено здобув колектив Хмельницького колегіуму , третіми фінішували шепетівчани, які лише на 1 очко випередили Городоцьку ЗОШ І-ІІ ступенів №3.

Нагородження учасників та представників команд – призерок дипломами, медалями, вимпелами, подарунками провели почесні гості та організатори заходу і Голова Хмельницького обласного відділення НОК України Юрій Краснюк, начальник відділу управління молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Заяц, заступник директора обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Анатолій Бурчак. Крім того, олімпійську атрибутику отримали практично всі учасники спортивного дійства.