IMG_0823У Києві завершилися фінальні змагання VI літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М.Баки з легкої атлетики.

Збірна Хмельницької області, до складу якої увійшло 14 легкоатлетів віком від 36 до 77 років з 6 міст та районів, здобула 2 місце у третій групі, за що отримала Кубок і диплом.

Попереду наших спортсменів сумчани, які виставили 4 призерів чемпіонатів світу серед ветеранів. Так як кількість заліків була скорочена з 10 до 20 порівняно з попередніми іграми, обіграти їх у хмельничан шансів не було, хоча дещо нижчого рівня виконавців у нас більше.

А ще й декому дошкуляли травми.

Медалями в індивідуальному заліку нагороджувались спортсмени в кожному виді за міжнародним рейтингом, що враховує вік і показаний результат, який дає змогу порівняти виступи всіх учасників (від 35 до 110 років).

Тож «золото» і «срібло» дісталося Олені Поблічко в метанні диску і штовханні ядра серед жінок. У цих же видах 2 «бронзи» здобула Євгенія Янкун. Обоє з Кам’янця-Подільського. А найдосвідченіший 77-річний Володимир Бохонський з Ярмолинець отримав «срібло» в спортивній ходьбі на 5000 м. серед чоловіків (див. фото).

До числа призерів у своїх вікових групах пробилися: кам’янчани – Михайло Моспан (50-55 років, 1 місце у бігу на 800 м. та 1500 м.) , Олександр Ткачук (55-59 років, 1 місце в стрибках у висоту), Валентин Ліпіч (50-55 років, 2 місця в бігу на 200 м. та в стрибках у довжину, 3 місце – в бігу на 100 м.), Леонід Щербина (60-64 років, 2 – в штовханні ядра), двічі третім фінішував на 100 та 200 метрівках Русалан Тимощук (35-39 років) з Шепетівщини, 2 місце в славутчанина Олександра Музалевського (50-54 років, біг на 800 м.), перемогу на цій же дистанції святкував Володимир Бохонський (75-79 років), як і красилівчанин  Микола Оніщук (65-69 років, 1 місце в спортивній ходьбі на 5000 м.)  у хмельничан відзначилися Олександр Нагуляк (55-59 р., 3 місця у бігу на 800 м. та 1500 м.), Юрій Адамков (55-59 р., 2 місце у бігу на 10000 м.) та Микола Стойко (50-54 р., 3 місце у бігу на 1500 м.).

Змагання для 39 спортсменів стали перевіркою готовності до чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів, який з 4 серпня прийматиме французький Ліон.