216979626В Тбілісі завершився ХІІІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який тривав упродовж 6 днів.

Атлети 36 країн з 50-ти зуміли вибороти нагороди цих престижних змагань. З доробком в 11 (3 – золоті, 7 – срібних, 1 – бронзова) медалей українці посіли 12 командне місце. Медальний внесок зробили: легкоатлети – 5 медалей (3 золотих + 2 срібних), дзюдоїсти  – 4 медалі (3 срібла + 1 бронза), плавання та спортивна гімнастика – «срібло».

Єдина представниця Хмельниччини Анастасія Колотій з обласного центру стала 12-та в стрибках у довжину (5,49 – у кваліфікації та 5,16 – у фінальних змаганнях) та 14-та в складі естафетної команди 4х100 м (49,91 сек) серед дівчат.

Нагадаємо, що найбільшого успіху наші земляки досягли на ХІ літньому Європейському юнацькому фестивалі у 2011 році, коли чемпіонські звання вибороли хмельничани Марина Бех (стрибки у довжину), Антон Савицький (дзюдо) та полончанка Олена Сідорська (біг на 800 м).