Павло Олійник 1 - правопручНа престижних міжнародних змаганнях серії Голден Гран-прі «Меморіал Гейдара Алієва» в Баку бронзову нагороду у ваговій категорії 97 кг. здобув хмельничанин Павло Олійник.

Наш борець свій виступ розпочав з перемоги над Кімом Джегангом з Кореї, в активі якого золота і дві бронзові медалі чемпіонатів Азії.
У півфіналі Павло мінімально (1:2 по балах) поступився грузинському спортсмену Елізбару Одікадзе – срібному призеру цьогорічних І Європейських ігор, котрий і став тріумфатором меморіалу. А хмельничанин в бронзовому фіналі без проблем здолав борця з Японії: Юй Фукуй не зміг виграти у Павла жодного балу.
Нагадаємо, що Павло здобув на чемпіонаті світу 2015 бронзу і ліцензію для України на Олімпіаду – 2016.
Один з головних його суперників на поїздку до Ріо-де-Жанейро – Валерій Андрійцев (м. Київ/Житомирська область), срібний медаліст Лондонської олімпіади, на цьому ж турнірі виступив невдало, послідовно поступившись двом борцям з Азербайджану. То ж Олійник залишається основним претендентом на місце в олімпійській національній команді в категорії 97 кг.