27 березня Рівне приймало командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Участь у змаганнях брали атлети 5 вікових категорій -від юнаків і до дорослих, які по кілометровій ґрунтовій трасі долали різні дистанції.

Збірна Хмельницької області традиційно на таких змаганнях перебуває серед претендентів на призові місця. Цього разу представники нашого краю у гострій конкуренції з господарями виборола чемпіонство, за що отримали кубок 1 ступеня і позитивні емоції від перемоги.

У підсумку перша п’ятірка в рамках командного заліку серед 23 регіонів отримала такий вигляд:

1.Хмельницька область – 226 очки;

2.Рівненська область – 229 очки;

3.м. Київ – 243 очки;

4.Волинська область – 271 очки;

5.Вінницька область – 273 очки.

Найбільший внесок в командний успіх зробили такі наші кросмени, що увійшли до чільної десятки в індивідуальному заліку:

• кам’янчанин Андрій Атаманюк та хмельничанин Назар Даньков, котрі посіли 1 і 2 місця відповідно серед юніорів на дистанції 4 км;
  • хмельничанин Владислав Мартинюк (2місце), який, подолавши 8км у віковій категорії серед молоді (U23), поступився лише киянину Василю Сабуняку (обоє долучились до легкої атлетики у Полонській ДЮСШ в групі тренера Лідії Івчук );
  • полончанка Юлія Фіщук, що третьою фінішувала на 2 кілометровій дистанції серед дівчат (U18), 9 місце посіла у тому ж забігу хмельничанка Вікторія Данькова;
  • хмельничанка Анастасія Гавришко – 5-а на 1-кілометровій дистанції серед дівчат молодшої групи (U16).

В змішаній естафеті 4х1км за участю спортсменів юнацької та юніорської вікових груп наша команда виборола 4 місце.

До цього старту спортсменів нашої команди готували тренери: Іван Чорний, Олена Лещенко, Антоніна Юрковська з Хмельницького, полончанка Лідія Івчук, нетішинець Олександр Краснов та кам’янчанин Василь Ліщук.

Найбільшої поваги заслуговує Іван Чорний, котрий є прикладом для своїх вихованців, адже зумів завершити 8-кілометрову дистанцію 6-им серед чоловіків, виконавши норматив кандидата в майстри спорту.

Бажаємо легкоатлетам області примножити власні здобутки в літньому сезоні після хорошого входження в нього.