Переможні стрибки хмельничанок в Австрії

Одразу дві хмельничанки стали  призерками міжнародного турніру стрибунів з жердиною і в довжину “18th Golden Roof Challenge”, який відбувся 11 червня на спеціально обладнаному майданчику в самому серці історичного центру австрійського Інсбруку на одній з головних вулиць Maria-Theresien-Straße .Ці змагання проводяться з 2005 року і стали першими в світі міської серії легкої атлетики “Golden Fly”.

На турнірі взяли участь 4 українки. В стрибках у довжину серед жінок за перемогу боролися Марина Бех- Романчук та Агата де Соуза (Сан-Томе і Принсіпі), котра з першої спроби захопила лідерство (6,72м) і в подальшому змогла покращити цей результат до 6,76м. Перевершити грізну конкурентку Марина змогла лише в 5-й спробі (6,86м). Третє місце посіла Марія Горєлова (6,38м)-ще одна підопічна заслуженого тренера України Вадима Крушинського, який був поруч і координував їхні дії. Обоє подолянок показали свої найкращі результати в сезоні, покращивши їх відповідно на 1см кожна.

У секторі для стрибків з жердиною на подіум вдалося піднятися харків’янці Марині Килипко – з результатом 4,26 м вона фінішувала третьою. У киянки Яни Гладійчук жодної успішної спроби в Інсбруку не було. Виграла змагання італійка Роберто Бруні з рекордом турніру – 4,66 м.

Довідково:

Марина Бех-Романчук втретє перемогла на турнірі в Інсбруку: вона вигравала його у 2018 (6,56м) та 2019 (6,74м) роках, а у 2020 фінішувала другою (6,82м) після Настасії-Мірончик з Білорусі, котра тоді встановила рекорд турніру (6,94м).

Для 19-річної Марії Горєлової ці змагання були дебютними.

Результат 6,86 м – шостий найкращий у цьому сезоні  в світі стрибок у довжину серед жінок взагалі.

Comments are closed.