«Олімпійський урок» крокує навчальними закладами Хмельницького

Регіональний олімпійський осередок організував спортивно-пізнавальний захід для студентів та викладачів Хмельницького університету економіки і підприємництва до Міжнародного дня студентського спорту.

В гості до навчального закладу завітав перший заступник голови відділення  Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області. Досвідчений краєзнавець подільського спорту в актовій залі провів для понад 100 студентів  цікавий пізнавальний захід, під час якого розповів про олімпійський рух, акцентувавши увагу на вітчизняних атлетах, виступах  олімпійців  Хмельниччини на престижних міжнародних форумах, в тому числі Всесвітніх універсіадах .

В ході лекції згадав про найвагоміші  досягнення титулованих студентів-олімпійців вищих навчальних закладів області, зокрема веслувальників   Сергія Нагорного, Дмитра Янчука, фехтувальниць Ольги Жовнір, Галини Пундик  та Аліни Комащук, важкоатлета Тимура Таймазова, про сквер студентам-олімпійцям Хмельницького національного університету на вулиці Інститутській, естафету олімпійського вогню шляхами і населеними пунктами  області напередодні Ігор ХХІІ Олімпіади, надав  поради щодо ведення здорового способу життя.

Присутні мали змогу ознайомитись з деякими олімпійськими символами, долучитись до імпровізованої естафети олімпійського вогню з запаленим смолоскипом, переглянули відеоролик «Спортивне життя студентів УЕП».

Найактивніші учасники Олімпійського уроку отримали подарунки. А щоб згадка про цю зустріч залишилась на довше, усі присутні зробили спільне фото.

Comments are closed.