“Перуджа” Олега Плотницького здобула Суперкубок Італії з волейболу. Українця визнали найкращим гравцем турніру

Олег Плотницький -вихованець хмельницького волейболу,капітан  збірної чоловічої команди України здобув з командою свій третій Суперкубок цієї країни.

В Італії триває новий волейбольний сезон. Наприкінці жовтня – на початку листопада команди розіграли між собою перший трофей кампанії 2022/23 – Суперкубок Італії з волейболу.

Цього року на Суперкубок претендували чотири команди. Серед них – і “Перуджа” українського догравальника Олега Плотницького, що вийшла на турнір у статусі володаря Кубка Італії в сезоні 2021/22.

Чотири команди розпочали турнір з півфіналів. “Перуджа” зустрічалася зі своїм суперником за фіналом Кубка Італії “Трентіно”, якого пройшла в п’яти сетах – 3:2.

Вже у фінальному матчі за титул “Перуджі” випало зіграти з “Чівітановою”,-чинним чемпіоном італійської волейбольної Суперліги. Остання у своєму півфіналі пройшла “Модену”, не віддавши супернику жодного сету.

Долю фіналу визначили п’ять партій, протягом яких “Чівітанова” двічі виходила вперед у матчі. У заключному п’ятому сеті гору взяла саме “Перуджа”, що випередила суперника на рекордні в поєдинку сім очок.

Лідер національної збірної України взяв участь в обох матчах. Плотницький безпосередньо доклався до перемоги своєї команди у фіналі, заробивши 11 очок.

У вирішальному поєдинку з “Чівітановою” український волейболіст розпочинав матч на лаві запасних, проте повністю відіграв за команду в заключних сетах. На майданчику він реалізував 8 з 11 атак та виконав 3 блоки.

За підсумками переможного матчу Плотницького обрали найціннішим волейболістом турніру та нагородили  премією MVP Суперкубка, відзначивши внесок гравця збірної України в перемогу “Перуджі”.

Comments are closed.