Участь в особисто-командному чемпіонаті Хмельницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з легкоатлетичного кросу серед колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб з нагоди відзначення Олімпійського дня взяли участь шість команд.

Старти  чотирьох забігів відбулися на стадіоні “Поділля”.

Чемпіонами в особистому заліку стали: Марина Гордієнко (1000м), Роман Гудімов (1000м), Максим Бахмацький (3000м), Тарас Чукань (5000м).

Командну перемогу святкували курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України, друге місце вибороли представники Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, третіми стали військовослужбовці Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області.

Команди-призерки відзначені дипломами та кубками, а переможці та призери в індивідуальному заліку на кожній дистанції – дипломами, медалями обласної організації ФСТ “Динамо” України та сувенірною олімпійською продукцією.

Нагородження провела суддя змагань, учасниця Олімпіади-2004 з вільної боротьби Людмила Головченко.