3 березня в Києві завершився чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства в приміщенні.

Упродовж двох днів 616 юнаків та дівчат 2011 року народження та молодших з 23-х областей України і столиці  змагалася у двоборстві: 60 м + 200м; 300м +200м; 600м + 200м; 1000м + 300м; 60м з/б + 200м; 2000м с/х + 600м; висота + 60м; жердина +60м; довжина + 60м; потрійний + 60м; ядро + 60м та п‘ятиборстві.

У командному заліку найкращими стали атлети з міста Києва (485 очок), а Дніпропетровська (429 очок) і Чернігівська (403 очки) області стали другою й третьою відповідно.

Збірна Хмельниччини, до складу якої увійшли 18 спортсменів з Нетішинської КДЮСШ, Шепетівської КДЮСШ, Старокостянтинівської ДЮСШ та ДЮСШ «Лідер» Гуменецької сільської ради, набрала 249очок і посіла 9 місце.

У командному заліку серед 59 ДЮСШ враховувались виступи  6 юних легкоатлетів кожного колективу.

До числа призерів увійшли:

1. ДЮСШ міста Мена Чернігівської області-127очок
  2.  ДЮСШ міста Павлоград Дніпропетровської області-123 очки
  3. ДЮСШ «Лідер» Гуменецької сільської ради Хмельницької області-112очок.

Усі вихованці тренерів Cергія Кшеміського та Миколи Дубчака вказаної сільської ДЮСШ з Кам’янеччини, в якій займаються діти з Гуменецького ліцею, продемонстрували такі результати:

Костянтин Портний – І місце (біг 60 м-9,18сек та стрибки у висоту-1,48м).

Руслана Худякова – ІІІ місце (біг 60 м-9,13сек та стрибки у висоту-1,39м).

Максим Поліщук – 4 місце (біг 60 м-9,30сек  та стрибки у висоту-1,36м).

Богдан Розум’як – 8 місце (біг 60 м-8,67сек   та стрибки у довжину-4,30м).

Святослав Степанов – 11 місце (біг 60 м-9,45сек   та потрійний стрибок-0)

Каміла Линюк,2013р.н. – 18 місце серед 70 учасників (біг 60м-9,16сек та 200 м -31,89сек ) .

Почесне третє місце для вихованців Гуменецької ДЮСШ закономірне, адже вони не лише регулярно  виїжджають на районні обласні і всеукраїнські змагання, але вже багато років гостинно приймають в себе міжобласний турнір зі стрибків у висоту «Подільська весна». Тут зросло чимало місцевих хлопчаків-переможців та призерів юнацьких турнірів всеукраїнського рівня.

Крім того, в особистому заліку успішно виступили окремі представники інших ДЮСШ Хмельницької області.

Так, Тетяна Мельник, 2012р.н. з Шепетівки впевнено перемогла 47суперниць у двоборстві (біг 60 м-8,57сек та штовхання 2кг ядра-9,30м). А Олександр Курочка зі Старокостянтинова став третім у п’ятиборстві.

Вітаємо юних спортсменів та їх наставників з хорошим виступом в столиці і бажаємо подальшого сходження на п’єдестали змагань у наступних вікових групах!