18-19 травня на стадіоні “Авангард” в Луцьку змагалося понад 480 легкоатлетів за програмою Командного чемпіонату України серед дорослих та молоді, на якому безпосередньо Хмельницьку область представили 5 спортсменів.

Успішно виступили лідери нашої збірної з Кам’янця -Подільського. Попри сонячну погоду, у Луцьку було доволі вітряно, що завадило бігунам показати гарні результати через сильний вітер.

Майстер спорту  Андрій  Атаманюк був поза конкуренцією в бігу на 5000м (14хв15,50сек), випередивши найближчого суперника на понад 150 м.

19-річна чемпіонка Європи серед юніорок в потрійному стрибку  майстер спорту Олександра Чернуха першого дня встановила особистий рекорд в стрибках у довжину з результатом 6,24м,що лише одним сантиметром поступається нормативу майстра спорту в цій дисципліні, і посіла 4 місце.

А попереду неї були : 1.Оксана Малогловець (6,65м) Харківська область; 2.Аліна Лістунова (6,39м) Львівська область; 3.Ірина Нарубальщик (6,26м) Харківська область.

Наступного дня Олександра Чернуха в потрійному стрибку посіла 5місце (13,25м), у переможниці  Ольги Корсун з Полтавщини-14,20м, третьою з результатом 13,62м cтала Вікторія Баранівська з Донеччини, яку тренує відомий хмельницький фахівець Вадим Крушинський.

На чемпіонаті відзначилися переможними фінішами та високими місцями ряд спортсменів, вихідців з Хмельницької області, що нині представляють інші регіони нашої країни.

Так, першість в бігу на 1500м(4хв32,38сек) серед жінок виборола Анжеліка Бондар ,вихованка Полонської ДЮСШ, а дистанцію 800м вона подолала з п’ятим показником(2хв10,48сек), у кам’янчанки Ірини Шершал 13позиція (2хв16,32сек).

Василь Сабуняк впевнено виграв основний забіг на 3000м з перешкодами (8хв56,24сек).  Обоє були  вихованцями Полонської ДЮСШ, а наразі проживають в Києві  і виступають за столицю.

Наталія Юрчук зі Старокостянтинова третьою подолала дистанцію 100м з бар’єрами (13,56сек) і принесла очки Рівненській області.

А напередодні, 17 травня, стадіон “Авангард” прийняв чемпіонат  України з бігу на 10000 м, який фінішним прискоренням виграв  в спортсмена з Рівного Дмитра Сірука  олімпієць Микола Нижник (29хв37,51сек), який свій шлях бігуна міжнародного рівня також розпочинав в Старокостянтинівській ДЮСШ.

Вітаємо названих легкоатлетів-земляків та їх наставників з хорошим виступом в Луцьку!