Archive for Червень 2021

За підтримки осередку НОК України в Хмельницькому відбулися змагання кросменів-динамівців

Напередодні Олімпійського дня в Хмельницькому проведено чемпіонат обласної організації ФСТ “Динамо“ України  з легкоатлетичного кросу серед правоохоронних органів та рятувальних служб

Далі…

Чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики

Нещодавно на бігових доріжках і в секторах спорткомплексу “Поділля” у Хмельницькому під час проведення чемпіонату області в особистому заліку відбувся  відбір легкоатлетів, котрі в липні  представлятимуть наш край на чемпіонатах України у Луцьку, Львові , Дніпрі  в різних вікових групах, а члени національної збірної з Хмельниччини перевірили свою готовність до виступів у міжнародних змаганнях.

Далі…

Фестиваль «My Fest 2021» у Хмельницькому- молодіжно та спортивно

20 червня у фестивальному містечку «My Fest» на території Молодіжного парку Хмельницького з ранку і до ночі вирували різноманітні  спортивні розваги. Управління молоді та спорту міста, обласні та всеукраїнські федерації за сприяння регіонального осередку Національного олімпійського комітету України, підготували та провели просто неба для жителів та гостей Хмельницького показові змагання, конкурси, майстер-класи з різних видів спорту, зокрема: пляжного регбі, важкої атлетики, кінного спорту, пляжного волейболу, пішохідного туризму.

Далі…

Легкоатлети з Хмельниччини на передових позиціях в Україні

20 червня у Луцьку завершився чемпіонат України-2021 з легкої атлетики за участю 500 найсильніших спортсменів з усіх регіонів держави, в тому числі 6 представників нашої області.

Далі…

Сергій ЖИЛЯЄВ: «Павло Алтухов зможе поєднати на Олімпійських іграх виступ в одиночці і двійці»

Продовжуємо говорити про олімпійську підготовку. До вашої уваги інтерв’ю зі старшим тренером збірної України Сергієм ЖИЛЯЄВИМ, який на даному етапі займається підготовкою олімпійської каное-двійки Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК, а також безпосередньо Павла до виступу в одиночці на Іграх-2020.

Далі…

СУМУЄМО ЧЕРЕЗ ВАЖКУ ВТРАТУ.

Сьогодні перестало битися серце Заслуженого тренера України, члена Виконавчого комітету Відділення НОК України в Хмельницькій області БІЛИКА АНАТОЛІЯ ВАСИЛЬОВИЧА.

Все своє життя Анатолій Васильович присвятив велосипедному спорту та популяризації олімпійського руху. Підготував безліч переможців та призерів всеукраїнських та міжнародних змагань.

Олімпійська родина висловлює співчуття рідним та близьким
у зв’язку із цією тяжкою, непоправною втратою колеги, тренера, друга, керівника, людини з великої літери.

Як хмельничани пізнавали спортивну Японію

З метою популяризації та розвитку олімпійського руху, розширення світогляду, стимулювання пізнавальної і соціальної активності громадян з наближенням до найголовнішого спортивного свята планети 2021 року-ХХХІІ Олімпіади в Токіо, залучення населення області до регулярних занять фізичною культурою і спортом проведено Відкриту обласну вікторину «Японія-країна чудових олімпійських традицій».

Далі…

Всесвітній день охорони навколишнього середовища та «ECOlympic» на Хмельниччині

До проведення акцій по збереженню навколишнього середовища , присвячених Міжнародному дню ООН «Всесвітній день довкілля», регіональне відділення НОК України долучило представників спортивних осередків, педагогічних працівників закладів освіти та культури Хмельниччини, які були забезпечені відповідною атрибутикою НОК.

Далі…

На шляху до Олімпіади легкоатлети з Хмельниччини

Станом на 8 червня 5уродженців і вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Хмельниччини отримали реальні шанси виступити на легкоатлетичних змаганнях, що увійшли до програми ХХХІІ Олімпійських ігор в Японії.

Далі…

Золото легкоатлетів Хмельниччини

3-5 червня Івано-Франківськ приймав 760 спортсменів з усіх куточків нашої держави на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2006-2007 року народження .

Далі…