Archive for Грудень 2021

Хмельницький міський голова підтримує олімпійців

Днями в своєму кабінеті очільник міста Хмельницького Олександр Симчишин в присутності членів відділення НОК України в області –керівників управління молоді та спорту Сергія Ремеза та Тетяни Загрійчук, вручив грошовий сертифікат на 75 000 гривень майстру спорту міжнародного класу з фристайлу 34- річній Ользі Полюк для підготовки до ХХІV зимових Олімпійських ігор.

Далі…

Фехтувальні змагання на честь Олімпійських чемпіонок Хмельниччини

У місті енергетиків Нетішині, що на Хмельниччині, відбувся ХХVIIІ юнацький турнір з фехтування на шаблях, який після тріумфу української жіночої команди на Іграх-2008 організатори присвятили вихованкам місцевої комплексної ДЮСШ – Олімпійським чемпіонкам Пекіна Галині Пундик та Ользі Жовнір.

Далі…

Серед лауреатів обласної освітянської премії імені Миколи Дарманського-активний фахівець спорту

Під час відкриття традиційної щорічної всеукраїнської науково-практичної конференції “XVI педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського” голова ОДА Сергій Гамалій привітав лауреатів премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки.

Далі…

Книгозбірні Хмельниччини сприяють популяризації Олімпійського руху

У рамках святкових заходів з нагоди 31-річниці заснування Національного олімпійського комітету України в бібліотеках Хмельниччини розгорнуті книжкові виставки спортивної літератури, до числа експонатів яких увійшли і видання, передані книгозбірням у попередні роки в рамках Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійська книга».

Далі…

Хмельничанка Аліна Марущак чемпіонка світу з важкої атлетики

В Ташкенті ( Узбекистан ) на чемпіонаті світу з важкої атлетики хмельничанка Аліна Марущак вперше стала переможницею на змаганнях такого рівня, вигравши золоті медалі в ривку (11Зкг), поштовху(135кг) та двоборстві (248кг) у неолімпійській ваговій категорії до 81 кілограмів.

Далі…

Старти легкоатлетів-ветеранів у столичному манежі

Заключним офіційним змаганням 2021 року у легкоатлетів віком 30 років і старших на всеукраїнському рівні став Кубок України серед ветеранів у приміщенні, який тривав 18-19 грудня в манежі Олімпійського фахового коледжу ім. Івана Піддубного.

Далі…

Щирі вітання члену Виконкому Олександру Прокопову

22 грудня перед початком роботи пленарного засідання сьомої сесії обласної ради голова ради Віолета Лабазюк за вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручила Грамоту Верховної Ради України Олександру Прокопову.

Олімпійська родина Хмельниччини щиро вітає члена виконкому регіонального відділення НОК України –президента Федерації легкої атлетики області Олександра Вікторовича з високою відзнакою на державному рівні , бажає наснаги  і надалі ефективно працювати на благо громади, України та олімпійського руху зокрема

Хмельничанин Даніїл Мазур – найкращий на меморіалі Захарова

17-18 грудня у харківському клубі «Уніфехт» шпажисти розіграли нагороди «Меморіалу заслуженого тренера України Олександра Захарова». Чемпіоном серед кадетів став представник Хмельницької ОДЮСШ Даніїл Мазур.

Далі…

Андрій Атаманюк в п’ятірці найкращих на чемпіонаті Європи з кросу

12 грудня в Дубліні ( Ірландія) відбувся  чемпіонат Європи з кросу серед юніорів, молоді та дорослих. Першими на дистанцію 6км вийшли юніори до 20 років. 19-річний кам’янчанин Андрій Атаманюк на дистанції 6км посів п’яте місце, яке стало найкращим серед членів збірної України всіх вікових груп.

Далі…

Юні дзюдоїсти на «Кубку Новатора» у Хмельницькому

У фізкультурно-оздоровчому комплексі державного підприємства «Новатор» авіаційної промисловості (м. Хмельницький) за підтримки відділення Національного олімпійського комітету в області відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо «Novator CUP 2021».

Далі…