Archive for Лютий 2022

Виконавчий комітет МОК закликає всі міжнародні федерації перенести або скасувати свої спортивні заходи, які зараз плануються в Росії чи Білорусі

Виконавчий комітет Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) підтвердив сьогодні рішуче засудження від МОК порушення Олімпійського перемир’я урядом Росії та Білорусі через його підтримку в цьому. Відповідна резолюція ООН була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 2 грудня 2021 року консенсусом усіх 193 держав-членів ООН. Олімпійське перемир’я розпочалося за сім днів до початку Олімпійських ігор, 4 лютого 2022 року, і закінчується через сім днів після закриття Паралімпійських ігор.

Далі…

Легкоатлети Хмельниччини –призери юнацького чемпіонату України

На чемпіонаті  України серед  дитячо-юнацьких  спортивних  шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву з легкої атлетики у приміщенні 18-20 лютого  в Києві  змагалися понад  700 юнаків та дівчат  2007-2008 років народження  з  усіх регіонів нашої держави.

Далі…

Спортивна спільнота Хмельницького долучилася до відзначення Дня єднання

Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 – 16 лютого оголошено Днем єднання. До його відзначення активно долучилися учасники АТО і ООС, Хмельницьке обласне відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді, відділення Національного олімпійського комітету в Хмельницькій області, заклади вищої і фахової передвищої освіти, дитячо-юнацькі спортивні школи, заклади професійної (професійно-технічної) та загальної середньої освіти.

Далі…

«Зимові забави-2022» в Кам’янці-Подільському

Відділенням Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області, з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя серед студентської та учнівської молоді, залучення всіх верст населення до занять зимовими видами спорту,4 лютого у Кам’янці-Подільському проведено традиційне спортивно-видовищне свято – «Зимові забави»

Далі…

У Хмельницькому відзначили спортивну еліту міста

21 спортсмен та 20 тренерів за вагомі досягнення на престижних всеукраїнських і міжнародних змаганнях у 2021 році отримуватимуть щомісячні стипендії та премії у розмірі від 50% мінімальної зарплати до 10000 грн, що передбачено рішеннями виконкому Хмельницької міської ради.

Далі…

Перемоги та сюрпризи легкоатлетів Хмельниччини на юнацькому чемпіонаті України в приміщенні

4-6 лютого в Сумах відбувся юнацький чемпіонат України в приміщенні. Всього участь у змаганнях взяли 559 атлетів і атлеток 2005-2006років народження з 24 областей України та міста Києва, в тому числі 15 представників Хмельниччини.

Далі…

Хмельничанин Андрій Островський – переможець IV літньої Гімназіади України з настільного тенісу

IV літня Гімназіада України, до програми якої включено 20 видів спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, гімнастика художня, дзюдо, легка атлетика, плавання, пляжний волейбол, регбі-7, спортивна аеробіка, спортивне орієнтування, стрільба з лука, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), ушу, фехтування, футбол та шахи, триватиме з лютого по квітень 2022 року. Змагання відбуватимуться у різних регіонах України.

Далі…

Хмельничанка вкотре найкраща легкоатлетка місяця в Україні

Марина Бех-Романчук з Хмельницького і представник Харківської області Артем Левченко  визнані найкращими легкоатлетами січня в Україні.

Далі…

На Хмельниччині урочисто підняли прапори на честь старту ХХІV зимових Олімпійських ігор

З метою підтримки національної команди на престижному міжнародному форумі -ХХІV зимових Олімпійських іграх,  розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до здорового способу життя, вшанування уславлених особистостей спорту,  відділення НОК України в Хмельницькій області організувало і провело 4 лютого  в різних куточках подільського  краю  церемонію «Свято олімпійського прапора».

Далі…

Хмельницькі школярі руховими активностями підтримують українських олімпійців в Пекіні

З метою популяризації олімпійських ідеалів і здорового способу життя, підтримки національної команди на престижному міжнародному форумі -ХХІV зимових Олімпійських іграх,   відділення НОК України в Хмельницькій області організовує заходи серед різних верств населення краю з символічним підняттям олімпійського прапора.

Далі…