фехтуванняЗа підсумками чемпіонату Європи з фехтування в Монтре (Швейцарія) Україна завоювала дві бронзові нагороди – обоє в жіночій шаблі, і в медальному заліку фінішувала дев’ятою. На першому місці Італія – 3 золота, 3 срібла і 4 бронзи, на другому Росія – (3+3+3), на третьому – Франція – (3+2+1).

У нашій збірній сенсаційно бронзову медаль здобула в індивідуальних змаганнях Олена Вороніна. Нетішинка Аліна Комащук виступила невдало, зайнявши 41 місце. Та все ж, без медалі вона додому не повернулася. В командних змаганнях українські шаблісти перемогли збірну Польщі (45:40), потім у півфіналі поступилися росіянкам (31:45), а в поєдинку за третє призове місце здолали Італію (45:30).

В чоловічому особистому турнірі шаблістів нетішинці Дмитро Бойко та Дмитро Пундик завершили виступи на 25 і 26 місцях відповідно.

А в командних змаганнях пройшли турнір таким чином: виграли у Великобританії (45:36), програли Німеччині (32:45), в боротьбі за місця з 5 по 8, спочатку здолали Францію (45:38), а потім поступились Росії (34:45), опинившись у підсумку на шостій позиції.