2015-wchs-sabre-w-team-2За підсумками чемпіонату світу з фехтування у Москві Україна зайняла третє місце у медальному заліку, здобувши повний комплект нагород в командних змаганнях: золото – шпажисти, срібло – шаблісти та бронзу – шпажистки. Очолили медальний рейтинг господарі-росіяни, в активі яких по 4 золотих і срібних та 1 бронзова нагороди, а на другій позиції Італія з 4 золотими і бронзовою медалями.

Шлях до п’єдесталу пошани наша команда шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени  Кравацької, Олени Вороніної та Аліни Комащук розпочала з 1/8 фіналу, де легко перемогла збірну Німеччини 45:21. Потім у чверть фіналі гідний опір їм вчинили італійки, яким поступалися до середини поєдинку. Остаточний рахунок все ж таки на користь українок (45:49). У півфіналі наші дівчата здолали чемпіонок світу 2014 року збірну США (45:39). За досить рівної боротьби вони поступилися росіянкам у фіналі (40:45). Срібна медаль нетішинки Аліни Комащук стала першою нагородою світових чемпіонатів з олімпійських видів спорту представників Хмельниччини у 2015 році.

Нетішинці виступали і в інших дисциплінах, де їх показники скромніші.

Зокрема у командному чоловічому турнірі шаблістів українці за участю Дмитра Бойка і Дмитра Пундика замкнули десятку найсильніших світових колективів: обіграли Аргентину (45:39), програли Угорщині (43:45), потім виграли послідовно у Іспанії (45:41) та Ірану (45:42) та поступилися білорусам (41:45).

В індивідуальних змаганнях: серед жінок Аліна Комащук стала 15-ю, у чоловіків Дмитро Пундик – 46-й, а Дмитро Бойко – 50-й.