lyzhnye-gonki-piktogrammaУ Сумах на чемпіонаті України серед школярів вихованець КДЮСШ «Колос» Андрій Бренько, який виступав у вікові групі 2001 року народження і молодших, здобув першість на дистанції три кілометри класичним стилем.

А на базі «Західного реабілітаційно-спортивного центру» в селі Верхнє Львівської області на першому етапі Кубку України серед дорослих відзначились майстри спорту Андрій Петрук та Дмитро Козачок.

У спринтерській гонці на 1600 м класичним стилем Андрій фінішував першим, а Дмитро став третім.

10 кілометрову дистанцію теж класикою найшвидше подолав Козачок, він же здобув третє місце у перегонах вільним стилем на 15 км. В Петрука – четверте і 7 місця відповідно. У підсумку збірна області зайняла друге місце, поступившись команді з Сум, третє – Кияни.

Готував команду Хмельниччини до змагань Микола Штунь.