У суботу та неділю в іспанському місті Вальядолід відбулися два матчі збірних Іспанії та України з волейболу в рамках групового етапу «Золотої Євроліги».

Спочатку команда тренера Угіса Крастінша в чотирьох партіях обіграла господарів – 3:1. Українці виграли два перші сети (25:23, 31:29), після чого поступилися з рахунком 22:25, але все ж таки змогли дотиснути суперників – 25:22.

Наступного дня у першій партії рівна гра була лише до рахунку 5:5, а потім наші волейболісти набрали три очки поспіль та пішли вперед 5:8. Далі перевага гостей продовжувала зростати 6:11, 7:14, 11:18. І хоча наприкінці господарям вдалося трохи наблизитись 19:22, українці виграли без особливих проблем – 21:25.

Приблизно за тим самим сценарієм проходив другий сет. Знову збірна України повела, збільшуючи рахунок на свою користь – 3:6, 4:8, 6:11, 10:16. Перевага у шість очок збереглася до закінчення сету 19:25.

І в третій партії наші хлопці були явно сильнішими за іспанців, обігравши суперників досить впевнено 15:25. Отже судді зафіксували остаточний результат 3:0 на користь  наших співвітчизників.

Найефектинішим в обох зустрічах був капітан збірної України Олег Плотницький – вихованець хмельницького волейболу, а нині гравець італійської «Перуджі», який здобув для нашої команди 22 очки у першій зустрічі та 16 –у другій. Хорошу гру продемонстрували також представники городоцької команди «Епіцентр- Поділля»Юрій Семенюк, Максим Дрозд та Горден Брова .

Раніше українці двічі обіграли збірну Хорватії – 3:1 (25:15, 25:20, 21:25, 25:22) та 3:1 (25:23, 20:25, 25:20, 25:17).

Наразі з чотирма перемогами в активі Україна очолює групу “B”. У заключних матчах групового етапу синьо-жовті зіграють проти Данії 3 та 4 червня в Гентофте.