Збірна України,яку представляють18 наших співвітчизників, завоювала перші медалі чемпіонату Європи-2022 з важкої атлетики, що триває у столиці Албанії Тірані з 26 травня по 5 червня, і є першим ліцензійним турніром до Олімпійських ігор 2024 в Парижі.

28 травня одразу три нагороди команді принесла майстер спорту міжнародного класу з Хмельниччини Ангеліна Ломачинська у ваговій  категорії до 49 кг.

Вона  стала найкращою в першому виді змагань – ривку, здобувши мале “золото” з результатом 80 кг. Подолянка випередила італійку Джулію Імперіо (79 кг) та іспанку Марію Хіменес Ґерво (72 кг).

У поштовху Ангеліні вдалося зачепитися за третє місце: спортсменка забезпечила собі малу “бронзу”, взявши вагу 87 кг. Цього разу головні суперниці за нагороди виявилися сильнішими- Імперіо (92 кг) та Хіменес Ґерво (91 кг), обійшовши її в турнірній таблиці.

За підсумками двох видів Ломачинська стала срібною призеркою двоборства з результатом 167 кг у сумі. Чемпіонство Європи здобула Імперіо з 171 кг, а велику “бронзу” взяла Хіменес Ґерво (163 кг).

Довідково:

Найвагоміші попередні здобутки 25- річної  Ангеліни Ломачинської-багаторазової чемпіонки України у різних вікових групах, на міжнародному рівні:

бронзова призерка чемпіонату Європи-2021 у ривку ( в.к.до 45 кг),

чемпіонка Європи-2018 серед молоді (U23) в категорії до 48 кг,загалом має сім медалей з молодіжних Євро, з них три – золоті.

Вітаємо з у спішним виступом в Албанії Ангеліну та її наставників: Володимира Копичинського, Олега Полякова, Ярослава Заболотного, кожен з яких вніс вагомий внесок в  різні періоди  у формуванні і зростанні  Ломачинської як висококласної спортсменки!

Від admin