Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців є однією з найважливіших проблем сьогодення. 02 жовтня 2023 року для здобувачів вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» у стінах університету було проведено гостьову лекцію з дисципліни «Вступ до спеціальності» на тему «Олімпійський спортивний рух в Україні та Хмельницькій області». Заняття провів перший заступник голови відділення Національного Олімпійського Комітету України у Хмельницькій області, переможець і призер І Європейських Ігор майстрів (ветеранів) з легкої атлетики 2008 року Віктор Володимирович Флентін.

Лектор відзначив актуальність теми та мету лекції, наголосив на тому, що основним завданням фізичної культури та спорту виступає підвищення рівня здоров’я, фізичного та духовного розвитку населення, а також утвердження міжнародного авторитету України у світовому співтоваристві. Цікаво та доступно розповів про видатних спортсменів Хмельницької області.

Віктор Володимирович вказав на проблеми щодо удосконалення системи підготовки національних збірних команд спортивних резервів, забезпечення пріоритетного розвитку тих видів спорту, в яких спортсмени України спроможні досягти високих результатів на чемпіонатах Європи, світу та О Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною, мультимедійною презентацією, яка побудована за принципом образно-графічного запам’ятовування, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю здобувачів вищої освіти. Лектор розкрив зміст кожного питання теми, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.

Віктор Володимирович приніс із собою прапор України з підписами видатних спортсменів, діячів олімпійського руху в Україні, на якому був підпис і президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха. На власні очі побачили Олімпійську медаль 2008 року Галини Пундик – випускниці нашого університету, а також талісмани з різних Олімпійських ігор, брошури, цікаву спортивну літературу.лімпійських іграх.

Здобувачі вищої освіти мали змогу задати питання, висловити свої думки, отримати відповіді, а також лаконічні та змістовні висновки.

Сподіваємось, що проведення подібних лекцій сприятиме покращенню якості освітнього процесу в університеті.

Від admin