З 20 по 21 січня в Києві пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів за участі понад 400 спортсменів з усіх регіонів країни

Програма чемпіонату передбачала  змагання у бігових дисциплінах, спортивній ходьбі, з естафетного бігу, стрибкових дисциплінах, штовханні ядра та з багатоборства.

Під час відкриття змагань були вручені відзнаки тренерам та спортсменам за підсумками сезону 2023 року, а також посвідчення та нагороди. Серед відзначених посвідчення «Майстер спорту України»  отримала і наша Олександра Чернуха – за виконання нормативу та перемогу на чемпіонаті Європи серед юніорів 2023 року у потрійному стрибку.

У підсумку ж змагань представники Хмельниччини продемонстрували такі результати:

1 місце в бігу на 3000 м (8 хв 21,66 сек) здобув майстер спорту України Андрій Атаманюк (Кам’янець-Подільський);

3 місце в бігу на 2000м  з перешкодами (5хв53,79сек) – Владислав Мартинюк (Полонне);

4 місце в потрійному стрибку 12,95 м) – майстер спорту України Олександра Чернуха (Кам’янець-Подільський);

5 місце в бігу на 800м (2хв17,32сек) – кандидат у майстри спорту України Ірина Шершал (Кам’янець-Подільський);

7 місце в потрійному стрибку 12,23 м) – Вікторія Козін (Хмельницький);

8 місце в стрибках у довжину( 6,99м) – Артур Шеремета (Хмельницький).

Вихованець Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді 17-річний  Станіслав Хмелюк встановив особисті рекорди в бігу на 60м (7,38сек) та 200м (23,74 сек) і також приніс області залікові очки.

Навіть в такому обмеженому складі збірна Хмельниччини набрала однакову кількість очок із Запорізькою областю (13 учасників) і посіла 17 командне місце.

Cлід врахувати, що 7 областей і столиця виставили від 20 до 90 легкоатлетів, а біля 10 вихованців ДЮСШ нашого краю  гідно представили інші регіони і стали нашими суперниками.

Так, 30-річна ЗМС України Людмила Оляновська з Ямолинеччини не лише здобула перемогу в спортивній ходьбі на 5000 м, але й вчергове поновила свій же рекорд України на цій дистанції (20 хв 50,56 сек). Вона 12 у світовому рейтингу, веде підготовку до виступу на своїх других Олімпійських ігор, представляючи Київщину.

До трійки найкращих увійшли ще такі наші земляки: МСУМК Олег Каяфа (біг на 3000м), МСУ Наталія Юрчук (біг на 60м з бар’єрами). А Наталія Баранівська, одним із тренерів якої є хмельничанин Вадим Крушинський, здобула перемогу в потрійному стрибку з особистим рекордом-13,75м.