З 23 по 27 квітня в Луцьку проведено чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Змагання відбулися на високому рівні. Більшість спортсменів показали свої кращі результати та виконували на цих змаганнях нормативи майстра спорту України.

В командній першості серед жінок переможницею стала збірна Луганської області (2775 очок), друге місце посіла команда Закарпатської області (2300 очок), третє – Донецька область (2080 очок), подолянки-десяті (972,5 очок).

Серед чоловіків першість вибороли  представники Хмельницької області (2727,5 очок), друге – Донецька область (2220 очок), третє – Львівська область (1732 очок).

Найуспішніше серед членів збірної Хмельниччини виступили:

жінки

Надія Шпілька – 1 місце, вагова категорія 59 кг, cума – 201 кг (ривок 91кг + поштовх 110 кг), підтвердила норматив МСУМК;

Катерина Гловюк – 4 місце, вагова категорія 71 кг, cума – 176 кг (ривок 75 кг + поштовх 101 кг), підкорила норматив МСУ;

Тетяна Кукурудзяк – 7 місце, вагова категорія 59 кг, cума – 143 кг (ривок 75 кг + поштовх 101 кг), підкорила норматив МСУ;

чоловіки

Бурячек Богдан – 1 місце, вагова категорія 102 кг, cума – 382 кг (ривок 174 кг + поштовх 208 кг), підкорив норматив МСУМК;

Андрій Божук – 1 місце, вагова категорія 96 кг, cума – 367 кг (ривок 172 кг + поштовх 195 кг), підтвердив норматив МСУ;

Давид Кучер – 2 місце, вагова категорія 73 кг, cума – 286 кг (ривок 127 кг + поштовх 159 кг), підтвердив норматив МСУ;

Олександр Рудь – 3 місце, вагова категорія 89 кг, cума – 317 кг (ривок 145 кг + поштовх 172 кг), підтвердив норматив МСУ.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на змаганнях.