1-2 червня Львів приймав Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007року народження та молодших. На змагання прибули понад 530 учасників з 23 областей та Києва, в тому числі 28 членів збірної команди області ,  які представляли 6 дитячо-юнацьких шкіл Хмельницької області.

У підсумку серед регіонів призові місця посіли:

1.Львівська область-653 очки,

2.Дніпропетровська область-634 очок,

3.Чернігівська область-575 очок.

Команда Хмельниччини завершила свій виступ на 9 позиції-413очок.

Найпереконливішими виглядали старокостянтинівці, які вибороли повний комплект нагород, при цьому всі троє медалістів 2009 року народження і матимуть змогу ще протягом двох років змагатися у віковій категорії U18.

Так, Віталій Тарасюк з особистим рекордом (23хв04,09сек) першим подолав спортивною ходьбою 5000м серед юнаків.

Другою фінішувала в бігу на 800 м серед дівчат також з власним досягненням (2хв18,00сек) талановита Марія Побережник, яка виконала першорозрядний норматив на цій дистанції.

А бронзова медаль в метанні 500-грамового списа (36,18м) дісталась Дарині Крупчинській, котра спеціалізується в багатоборствах, в яких є чинною чемпіонкою України серед ровесниць. У 5-й спробі вона мала шанс навіть перемогти, проте сильний порив вітру змінив політ її списа і той приземлився дещо ближче від позначок чемпіонки (36,65м) та срібної призерки(36,42м).

Сьомим, з падінням, фінішував у бігу на 110м з бар’єрами (15,96сек) Вадим Голянтус.

Подолавши в стрибках у висоту 1,50м, Віталіна Шелудченко посіла 12 місце.

Названі 5 атлетів забезпечили старокостянтинівцям 7 загальне місце серед ДЮСШ, хоча виступили у не повному складі  (в командах допускалось 6 осіб).

Ще дві нагороди вибороли представники інших спортшкіл області.

Анастасія Пурик з Нетішина в тактичній боротьбі з суперницями здобула срібну медаль в бігу на 1500м(4хв48,46сек), а Роман Кузмінський з Кам’янеччини піднявся на п’єдестал після виступу у потрійному стрибку (12,44м-3місце).