20 липня в Кракові (Польща) відбулася міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед молоді( U23), за підсумками якої українці посіли третє командне місце серед чотирьох збірних.

1.Польща – 482 очки.

2. Чехія – 388 очок.

3. Україна – 289 очок.

4. Угорщина – 144 очок.

При цьому в індивідуальному заліку наші співвітчизники виграли по вісім золотих і срібних та десять бронзових медалей.

Дві нагороди на змаганнях вибороли провідні легкоатлети з Кам’янця- Подільського, майстри спорту Андрій Атаманюк (тренер Василь Ліщук) та Олександра Чернуха (тренери Олег та Юлія Вергуші).

З часом 14хв30,76сек Андрій став другим в бігу на 5000 м, поступившись лише польському спортсмену Камілу Гержику (14хв21,18сек),чех Ян Маса фінішував третім(14хв41,57сек).

У потрійному стрибку серед жінок Олександра Чернуха стала третьою (12,81 м), а «золото» виграла  з результатом 13,79 м представниця Донецької області Вікторія Баранівська, одним із тренерів якої є хмельничанин Вадим Крушинський.

У жінок в бігу на дистанції 1500 м п’яте місце посіла вихованка Полонської ДЮСШ, а нині киянка Анжеліка Бондар (4хв29.37сек).