Archive for Жовтень 2022

Олімпійський урок крокує Хмельниччиною

У рамках партнерської благодійної програми «Дітям війни» – національної програми з тимчасового переміщення дітей  із небезпечних регіонів східної України у мальовничі куточки західної України, з метою соціалізації, оздоровлення та поліпшення їх психічного стану, без відриву від навчання, на початку жовтня  терміном на 30 або більше днів, до Кам’янця-Подільського прибуло 42 дитини середнього та старшого шкільного віку із Дніпропетровської, Донецької  та Миколаївської областей.

Далі…

Спортивне свято «Здоров’я дитини-здоров’я нації!» у підшефному навчальному закладі регіонального відділення НОК України на Хмельниччині

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в Плужненській гімназії Шепетівського району Хмельницької області  однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини  до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух.

Далі…

Гостинне Прикарпаття для легкоатлетів Хмельниччини

15 жовтня на сертифікованій трасі в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХVI Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» за участю легкоатлетів з 12 областей.

Далі…

Як хмельничани бігали і збирали гроші на Збройні сили України

14 жовтня, у День захисника та захисниць України, в Хмельницькому  влаштували благодійний патріотичний забіг « Крок до перемоги», під час якого збирали гроші на підтримку ЗСУ.

Далі…

Олімпійський тиждень триває в навчальних закладах Хмельниччини

З 3 по 6 жовтня в Кам’янець-Подільському ліцеї №9 пройшов Олімпійський тиждень.

Далі…

Україна отримала першу ліцензію на Ігри ХХХІІІ Олімпіади

28-річна Ірина Маловічко стала єдиною українкою, що стартувала у кваліфікації чемпіонату світу зі стендової стрільби, який цими днями  приймає хорватський Осієк.

Далі…

Європейський тиждень спорту з дошкільнятами Хмельницького

В межах Європейського тижня спорту#BeActive, який  щорічно проходить з 23 по 30 вересня, у Хмельницькому закладі дошкільної освіти № 29 «Ранкова зірка» проведено цікаві фізкультурні заходи, які спонукають дошкільнят та їх батьків до фізичної активності, до здорового способу життя – бути активними  не лише  впродовж тижня, але й залишатися такими протягом життя.

Далі…

Європейський тиждень спорту #BeActive з хмельницькими гімнастками

Протягом тижня юні гімнастки Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді перебували в центрі уваги  регіонального відділення  НОК України, яке провело з ними ряд спортивно-пізнавальних заходів

Далі…

«Олімпійський урок» крокує навчальними закладами Хмельницького

Регіональний олімпійський осередок організував спортивно-пізнавальний захід для студентів та викладачів Хмельницького університету економіки і підприємництва до Міжнародного дня студентського спорту.

Далі…