Archive for Листопад 2022

Олімпійські книги поповнили полиці бібліотеки Хмельницького інституту

Справжній книжковий скарб отримала днями бібліотека Хмельницького інституту соціальних технологій  Університету «Україна» у межах Всеукраїнських акцій «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок»  від регіонального відділення Національного олімпійського комітету України .

Далі…

У Хмельницькому прикордонники масовими забігами вшанували пам’ять Олексія Бутовського

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького регіональним відділенням Національного олімпійського комітету  України проведено традиційний спортивно-оздоровчий захід під гаслом “Спорт-це міць та сила, для душі та тіла”

Далі…

Олімпійська спадщина Хмельниччини крізь призму Ігор-1972 в Мюнхені

26 серпня – 11 вересня 1972року у Мюнхені (Німеччина) проводились Ігри ХХ Олімпіади ,яка стала найуспішнішою для уродженців Хмельницької області, адже усі четверо подолян здобули на ній нагороди.

Далі…

Чемпіонат України з кросу: збірна команда Хмельниччини третя, Атаманюк-перший

29-30 жовтня на чемпіонаті України з кросу серед спортсменів різних вікових груп в Ужгороді попри війну прибуло 267 легкоатлетів з 23 областей та міста Києва, в тому числі 21 з Хмельниччини.

Далі…

“Перуджа” Олега Плотницького здобула Суперкубок Італії з волейболу. Українця визнали найкращим гравцем турніру

Олег Плотницький -вихованець хмельницького волейболу,капітан  збірної чоловічої команди України здобув з командою свій третій Суперкубок цієї країни.

Далі…