Archive for Квітень 2023

На Хмельниччині проведено легкоатлетичні змагання на честь Олімпійських чемпіонів

20-21 квітня у Кам’янці-Подільському відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів 1972 року – уродженців Хмельниччини – Фаїни Мельник (метання диска) та Анатолія Бондарчука (метання молота) і ІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань.

Далі…

Представники Хмельниччини – серед лідерів українського дзюдо!

20 квітня в  Києві за участю 293 спортсменів з 20 областей та столиці проведено Кубок України з дзюдо – один з найважливіших стартів в національному календарі змагань.

Далі…

Хмельничанка виграла дві бронзи на ЧЄ-2023 з важкої атлети

З 15 по 23 квітня у столиці Вірменії Єревані відбувається чемпіонат Європи-2023 з важкої атлетики . Загалом на турнірі розіграють по 10 комплектів нагород у змаганнях чоловіків та жінок.

Далі…

Хмельничанин першим в Україні виконав олімпійський норматив у плаванні

Україна здобула першу олімпійську ліцензію на  ХХХІІІ Ігри-2024 в Париж у плаванні на турнір Stockholm Open в Швеції. Там  хмельничанин Михайло Романчук налаштувався виступити на трьох дистанціях: 400, 800 та 1500 метрів вільним стилем.

Далі…

Школярі Хмельницького пізнавали себе в #OlympicLab

До Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру в Хмельницькому колегіумі імені Володимира Козубняка за участі 50 учнів з чотирьох шкіл міста відбувся Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab: «Розвиток/добробут – пізнай себе».

Далі…

Влучні постріли подолян на Прикарпатті

У Львові на навчально-спортивній базі Міністерства оборони України з 3 по 6 квітня проведено відкритий командний чемпіонат України з пневматичної зброї серед понад 140 спортсменів 2005 року народження та молодших з 10 областей зі стрільби кульової.

Далі…