Archive for Липень 2021

Міжнародний турнір з паркового волейболу в Хмельницькому

2-3 липня у Хмельницькому на майданчиках у парку ім. І. Франка проведено Міжнародний турнір з паркового волейболу серед ветеранів. Команди змагалися у форматі 4х4 та мали змішані склади – грали по двоє чоловіків та жінок. В турнірі взяли участь 9 команд з України (Ужгород, Миколаїв, Львів, Житомир, Хмельницький, Старокостянтинів, Чернівці, Київ, Луцьк) та одна команда з Болгарії (м. Варна).

Далі…

Національний олімпійський комітет України оголосив про старт Всеукраїнських конкурсів спортивних журналістів та фотографів

Напередодні старту Ігор XXXII Олімпіади в Токіо Національний олімпійський комітет України продовжує роботу щодо популяризації олімпійського руху та відзначення найкращих спортивних журналістів і фотографів. Під час засідання Виконкому було підтримано ініціативу комісії НОК України «Преса та комунікації» щодо проведення традиційних конкурсів та ухвалено рішення про старт ХХІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна Олімпійська» й XV Всеукраїнського конкурсу на кращу спортивну фотографію.

Далі…

Успішні передолімпійські старти українських легкоатлетів за кордоном

Провідні українські легкоатлети, перебуваючи на завершальному етапі підготовки до Олімпійських ігор, продовжили серію виступів на міжнародних змаганнях.

Далі…